D. U. K

Kodėl Yarrah kompanijos produktai yra gaminami ne su ryžiais, bet su kviečiais ir kukurūzais?

Ryžiai yra dažnas šunų, turinčių kviečių ar kukurūzų sukeltas alergijas, ėdalo ingredientas. Tačiau tik itin mažas skaičius šunų turi tokią alergiją.Ryžiai yra daug brangesni už kukurūzus, ir nors ryžių naudojimas Yarrah produkcijoje lemtų maisto brangimą, tik nedideliam skaičiui šunų tai būtų naudinga. Kitas argumentas prieš ryžių vartojimą šunų ar šuniukų ėdale yra tai, jog nėra ištirta ar šunims kviečių/kukurūzų alergija negali išsivystyti dėl tokių produktų nebuvimo dietoje. Šunys turi prisitaikyti prie tokio maisto, išmokti jį virškinti.

Ar Yarrah gaminiuose yra cukraus?

Atsakymas yra NE ir Yarrah gaminiuose jūs nerasite pridėtinio cukraus, tik tokį, kuris yra natūraliai randamas naudojamuose ingredientuose.

Ar Yarrah gaminiuose yra dirbtinių ingredientų?

Yarrah gaminiuose nėra jokių dirbtinių ingredientų, konservantų ar dažiklių.

Nuo kokio amžiaus mano augintinis turėtų imti vartoti Senior linijos gaminius?

Mes rekomenduojame nuo Adult pereiti prie Senior, kai augintinis peržengia 7-erių metų ribą. Toks amžius yra nustatytas visiems naminiams gyvūnams, tačiau jeigu jūsų šuo vis dar yra aktyvus, verta palūkėti dar vienerius metus.

Ar verta kačių ir šunų maistą papildyti grūdinės kultūros produktais?

Šunys ir katės negali išgyventi vien iš mėsos produktų, ir augalinės kilmės ingredientai yra būtini. Reikia atsižvelgti į tai, jog šunys ir katės turi itin trumpus virškinamuosius traktus, kas lemia, jog šie gyvūnai negali pasisavinti visų augalinės kilmės produktų medžiagų. Dėl šios priežasties Yarrah produkcijoje tokie ingredientai yra „atveriami“ smulkinimo ir kaitinimo metodais, kurie padeda vertingų medžiagų įsisavinimo procesuose.

Grūdinės kilmės produktai yra svarbus angliavandenių šaltinis, teikiantis energiją ir gerinantis virškinimą.

Kaip dažnai mano šuo turėtų valgyti?

Tai visiškai priklauso nuo jūsų šuns amžiaus, dydžio ir to, kiek jūsų šuo sugeba suvalgyti vienu metu. Šuniukai iki šešių mėnesių amžiaus turėtų valgyti nuo trijų iki keturių kartų per parą (mažesni 4 kartus, o šiek tiek vyresni jau 3 kartus), tiek kiek jie to nori. Žinoma, pasirūpinkite, kad jūsų šuniukas netaptų per didelio svorio. Laikui bėgant (po 6 mėnesių), pamažu imkite mažinti porcijas iki 2 ar 3 kartų per dieną. Jei šuo nesuvalgo duotos porcijos, vėl padidinkite šėrimų skaičių. Suaugę šunys turėtų valgyti 2 kartus dienoje, ir, geriausiu atveju, abu patiekimai turėtų būti sausas ėdalas. Yra rekomenduojama, kad ėdalas būtų paskirstomas taip: vienas trečdalis ryte, ir likęsmaistas vakare. Papildomai savo šuns šerti neturėtumėte, tačiau laikas nuo laiko reikėtų pateikti ir skardinę konservuoto ėdalo. Tokį maistą taip pat turėtumėte rinktis iš Yarrah kompanijos linijos, nes ši yra gaminama iš tų pačių ingredientų kaip ir sausas ėdalas.

Kaip šunį pratinti prie Yarrah gaminių?

Kad šuo priprastų prie naujo maisto, reikėtų jam leisti adaptuotis pamažu. Pakeiskite sausą maistą sausu, vakarienę nauja vakariene ir taip toliau. Pirmąją dieną duokite savo šuniui 90% senojo maisto ir 10% Yarrah. Antrąją dieną pakeiskite tai 80% prie 20% ir taip toliau. Dviejų savaičių bėgyje šuo bus pripratęs prie naujojo ėdalo, be jokių problemų. Šios adaptacijos laikotarpyje galite pastebėti, jog šuns išmatos yra skystesnės konsistencijos pirmas dvi dienas, bet tai turėtų greitaipasitaisyti.  Nesirūpinkite ir tuo, kad jūsų šuo valgo mažiau, nes tai yra tik dėl aukštos kokybės Yarrah ėdalo, kuriame yra visos jūsų šuniui reikalingos medžiagos. Jūsų šuniui tikrai nieko netrūks.

Jeigu jūsų šuo turi virškinimo problemų, valgant senąjį maistą, jūs turėtumėte nedelsiant pakeisti tokį ėdalą į Yarrah vienu kartu. Jūsų šuo turės problemų dar kelias savaites, bet simptomai sumažės, o galiausiai ir visai išnyks.

Jūsų augintinis gali būti alergiškas tam tikroms medžiagoms, ir Yarrah Vegetarian yra skirtas būtent tokiems šunims. Tokį maistą turėtumėte patiekti savo šuniui iškart, tačiau kartu galite duoti ir kitų produktų, kurie atlieka nuo jūsų maisto gamybos.

Ar galima šuniui duoti katės maisto, ir atvirkščiai?

Šuo gali misti katėms skirtu ėdalu, jei yra toks pareikalavimas, tačiau katėms netiks šunų ėdalas. Katėms netiks tam tikrų medžiagų kiekiai ir proporcijos, tad šerti jas šunų ėdalu nėra gera mintis. Šerti šunis kačių ėdalu ilgą laiką taip pat nėra gera mintis, nes mineralų ir vitaminų kiekis ir proporcijos, kurie yra skiriami katėms, gali būti per maži jūsų šuniui.

Ar galima pridėti mėsos į augintinių kasdienę dietą?

Kalcis ir fosforas yra dvi medžiagos, kurios yra randamos, teisingai sudarytame ėdale. Šie elementai yra labai svarbūs kaulų struktūros atsinaujinimo ir stiprinimo procesuose, ir per didelis jų kiekis gali sukelti rimtų kaulų problemų.

Mėsoje yra daug daugiau fosforo ir kalcio, tad jei šalia įprastos Yarrah porcijos pridėsite ir mėsos, šių reikalingų medžiagų proporcijos bus išderintos. Jei norite pridėti kažkokių produktų prie savo augintinio dietos, naudokite konservuotą ėdalą.

Kaip gerai yra pasisavinimas Yarrah produkcijos ėdalas?

Yarrah produktai yra testuojami dėl tobulos kokybės ir konsistencijos, tačiau jų pasisavinimas taip pat yra labai svarbus. Pasaulyje nėra tokio produkto, kuris būtų pasisavinamas visu 100%, tačiau mūsų tyrimų rezultatai rodo, jog Yarrah yra ne tik mėgstamas, bet ir puikiai pasisavinamas. Aukštas medžiagų pasisavinimo lygis gali būti priskiriamas dideliam vištienos kiekio panaudojimui. Šunys ir katės gali būti ypatingai jautrūs nenatūraliems dažams, kvapams ar skonio priedams, todėl Yarrah šių priemonių neįdeda į savo produkciją.