Priežiūra

Kiekvienas šuo reikalauja didelės atsakomybės, ir daugelis žmonių neįvertina šuns priežiūros įtakos. Šunys užima daug laiko, dėmesio, rūpesčio maisto ruoša ar fizinio aktyvumo parinkimu, ir jų priežiūra gali būti labai brangi (maistas, skiepai, mokesčiai, įranga). Trumpai tariant, jūs privalote rūpintis savo šunimi, nes negalėsite jo atiduoti vos jam susirgus.

SKIRKITE SAVO ŠUNIUI LAIKO …

Jei jūs skirsite savo augintiniui pakankamai laiko, jūs sukursite nesunaikinamą ryšį tarp savęs ir šuns. O jei skirsite dėmesio šunelio dresiravimui, jis jūsų klausys besąlygiškai. Yra kelios dresūros rūšys, kurios padės apmokyti jūsų šunį, tiesą sakant, pasaulyje netgi galima rasti bendrų šuns ir jo šeimininko šokių pamokų. Jūs privalote dresiruoti, ugdyti savo augintinį bent tris kartus per savaitę, nes tai padės ir jūsų šuns virškinamojo trakto procesams ir sąnarių sveikatai. Jei šuo nebus vedžiojamas pakankamai dažnai, jo sąnariai paprasčiausiai sustings.

IDENTIFIKUOKITE SAVO ŠUNĮ

Niekada neleiskite savo šuniui lakstyti be antkaklio. Geriausias variantas būtų mikroschemos įdiegimas, nes tai leistų jums atrasti savo šunį, net tuo atveju jei jis netyčia nuklystų.

STERILIZUOKITE SAVO AUGINTINĮ

Jei jūs nenorite naudoti savo augintinio veisimo tikslams, jūs turėtumėte pasirūpinti jo sterilizavimu. Šunų prieglaudos neturi laisvos vietos, ir jūsų šuo galėtų tik pabloginti šią situaciją.

ŠERKITE ŠUNĮ TIK TINKAMU ĖDALU

Ar jūs linkite savo šuniui tik paties geriausio? Duokite jam Yarrah kompanijos gaminių. Žinoma, stalo atliekos yra paprastesnis šėrimo būdas, tačiau tokia mityba nėra visavertė. Stalo atliekos netgi gali būti pavojingos jūsų šuniui! Taigi, skirkite žmonių maistą sau, o šunų ėdalą savo augintiniui. Tai paprasta.