YARRAH

„Jei jūs, rūpindamiesi savimi, pradėsite kiekvieną dieną propaguoti sveiką, natūralią, ekologišką mitybą, tai elementaru, kad jūs norėsite to paties ir savo augintiniams. Turėdamas tai omenyje, aš pradėjau gaminti pačią pirmąją Europoje sveiko, skanaus ir 100% ekologiškų aukščiausios kokybės produktų liniją šunims ir katėms 1992 metais.

Ir šiandien mano produktai gaminami laikantis griežčiausių ekologinių reikalavimų bei iš geriausių komponentų. Garantuoju, kad mūsų produktuose niekada nepasitaikys jokių cheminių priedų, hormonų ar konservantų.

Labai didžiuojuosi, kad mes niekada nepamiršome mano Yarrah prioritetų: kokybės, ekologiškumo ir, žinoma, niekada nedarėme bandymų su gyvūnais. Yarrah yra Tiesiog Geriausias, padiktuotas pačios Gamtos, naminių gyvūnėlių maistas.

Ant pakuočių vis dar puikuojasi mano Berno zenenhundo Dano ® nuotrauka, kuris labai mėgo  Yarrah produktus visą savo gyvenimą. Galite būti tikri, kad Yarrah pasiūlys jūsų šuniui ar katei tokį patį subalansuotą, sveiką ir skanų maistą kasdien. Yarrah šunų ir kačių maiste gausu vitaminų, mineralų ir amino rūgščių, kurie būtini ilgam ir sveikam gyvenimui! “

Jan-Jaap Roelevink, Yarrah EKOLOGIŠKO Naminių gyvūnų  maisto B.V. (Yarrah ORGANIC Petfood B.V.) įkūrėjas ir savininkas.