Sertifikatai ir garantijos

 

Vienintelis būdas įrodyti jog produktas yra visiškai ekologiškas yra Skal ženklas, randamas ant pakuočių.   Olandijoje tai yra vienas svarbiausių įvertinimų, nes Skal yra vienintelė tarptautinė organizacija, kuri gali  suteikti ekologiško produkto garantą. Dėl ypatingų pastangų kontroliuoti ekologišką maisto produkciją, Skal ženklu galima visiškai pasitikėti. Organizacija priklauso Olandijos žemės ūkio, aplinkosaugos ir žuvininkystės ministerijai.
 Nuo 2002-ųjų metų Yarrah ekologiškas maistas yra registruojamas su Vink Sales BV kompanijos vadu, licencijuojamas kaip KRAV produktas numeris 20002605-01. KRAV yra nepriklausoma organizacija, kuri prižiūri ekologiškos kilmės produkcijos gamybą Švedijoje. Yarrah seka ypatingai griežtomis KRAV (organizacijos, veikiančios per IFOAM) nuostatomis.
2008-aisiais metais ekologiškas Yarrah maistas taip pat buvo pripažintas Norvegijos Debio sertifikatu. Debio prižiūri ekologiškos produkcijos procesus, atsižvelgiant i Norvegijos natūralaus žemės ūkio produkcijos gamybos ir sertifikavimo taisykles.
Olandijos asociacija, nukreipta prieš gyvūnų bandymus, taip pat pripažino Yarrah ekologišką naminių gyvūnų ėdalą. Ši asociacija stengiasi išnaikinti visus mokslinius tyrimus su gyvūnais, atkreipiant dėmesį į sunkią laboratorinių gyvūnų padėtį.
Yarrah kompanija yra įsipareigojusi gaminti tik aplinkai ir gyvūnijai draugišką maistą, kuris būtų tiek ekologiškas, tiek saugus masiniam vartojimui. Šio įsipareigojimo sustiprinimui 2009-ųjų metų liepą, Yarrah buvo sertifikuota ISO22000:2005 ženklu.
Yarrah kompanijos vegetariško maisto linija yra sertifikuota Vegetarų bendrijos (Vegetaran Society), kuri garantuoja, jog visa produkcija 100% seka vegetarizmo nuostatas. Ši bendrija susibūrė 1847aisiais metais, ir nuo to laiko nepriklausoma organizacija yra laikoma seniausių visame pasaulyje.
Yarrah kompanijos vegetariškas ir veganiškas šunų maistas taip pat buvo pripažintas ir sertifikuotas Veganų (žaliavalgių) Bendrijos, kuri susibūrė 1944aisias metais. Ši bendruomenė teikia paslaugas, nukreiptas šviečiant visuomenę apie gyvūnų, žmonių ir visos planetos naudą, atsisakant mėsos gaminių.
Nederėtų pamiršti, jog Yarrah produkcija taip pat yra sertifikuota ir Europos Vegetarų Sąjungos (European Vegetaran Unijon – EVU). Šiuo sertifikatu, Yarrah gali teigti, jog kompanijos gaminiai yra 100% be mėsos.