Šunų skanėstai

Yarrah kompanija gamina dviejų rūšių šunų skanėstus: trijų skonių vegetariškus sausainius ir kramtomas lazdeles su 93% mėsos! Ingredientai pažymėti žvaigždute (*) yra priskiriami ekologiškai, natūraliai produkcijai. Ekologiškumą patvirtina sertifikatai: EKO, KRAV.
Mitybos lentelė

Jautienos lazdelės šunims su spirulina ir jūros dumbliais, ekologiškos

YARRAH ekologiškos jautienos lazdelės šunims su spirulina ir jūros dumbliais praturtintos natriu, fosforu, kalciu, magniu. Be cheminių priedų, hormonų, konservantų.

Vartojimas: po 1-2 lazdeles per dieną.

Grynasis kiekis 33 g. Rekomenduojama laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

NL-BIO-01, ES/ ne ES žemės ūkis.

Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
33g
2.32 Eur
Į krepšelį

Ekologiški Multi sausainiai šunims

                                            Ekologiški Multi sausainiai šunims YARRAH, 250 gr

Skanūs trijų skirtingų skonių vegetariški / veganiški sausainiai, praturtinti ekologiškais špinatais, jūros dumbliais ir spirulina. Dėl užkandžio dydžio jie idealiai tinka mažesniems šunims. Taip pat tinka šunims, kuriems sunku virškinti gyvūninius baltymus, arba žmonėms, kurie mėgsta šunis šerti užkandžiais be mėsos. Šiame užkandyje be mėsos nėra dirbtinių priedų, pesticidų ir GMO. Šis šunų užkandis yra ir vegetariškas, ir veganiškas, jame nėra mėsos ar šalutinių gyvūninių produktų. Organiniuose špinatuose yra daug vitamino A ir C, juose yra liuteino ir flavonoidų, kurie naudingi jūsų šuns akims ir odai. Jūros dumbliuose yra vitaminų A, D ir E bei mineralų ir  daug baltymų. Jūros dumbliai taip pat prisideda prie reguliaraus tuštinimosi, gražaus kailio ir lanksčių raumenų. Spirulinoje yra vitamino B12, kalcio, geležies, cinko, magnio, kalio ir amino rūgščių, skirtų sveikai mitybai. Tai taip pat teigiamai veikia cukraus kiekį kraujyje ir prisideda prie stiprių kaulų.

Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
250g
3.48 Eur
Į krepšelį