Sausas kačių maistas

Yarrah produkcijos gaminiuose visiškai nėra cheminių priedų, hormonų, genetiškai modifikuotų medžiagų ar konservantų. Produktuose nėra pridėtinio cukraus ir yra naudojami tik geriausi ingredientai. Beveik visi gaminiai yra 100% ekologiški, išskiriant tik žuvį. Yarrah gamyboje yra naudojama MSC žuvis.
Visuose Yarrah produkcijos gaminiuose galima rasti reikiamų vitaminų ir mineralų, būtinų jūsų katei, kad ji gyventų ilgą ir aktyvų gyvenimą. Visi ingredientai pažymėti žvaigždute (*) yra priskiriami ekologiškai produkcijai.

Sausas kačių maistas, BE GRŪDŲ su žuvimi ir vištiena

NAUJIENA!!!!

 

BE GRŪDŲ su 26% vištienos ir 4% MSC žuvies!

Šiam produktui nei viena katė neliks abejinga :) . Neįtikėtinas kvapas ekologiškos vištienos ir MSC Žuvies vilioja išrankiausias kates. Šie produktai, žinoma, tinka visoms katėms, bet yra specialiai sukurtos katėms, kurioms sunku virškinti grūdus.

Sudėtis: vištiena * (26%), žirneliai *, geltoni žirniai *, bulvių krakmolas *, saulėgrąžų sėklų lukštai *, vištienos riebalai *, žuvis (MSC 4%), jūros dumbliai * (1,5%), mineralai,  *.

* = Kontroliuojamų ekologinės žemdirbystės šaltinių, Skal 1301.

Šėrimo rekomendacijos: 1-2kg – 27g | 2-3kg – 38g | 3-4kg – 47g | 4-5kg – 56g | 5-6kg – 64g

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
2,4 kg
27.00 Eur
Į krepšelį
800g
8.99 Eur
Į krepšelį

Sausas kačių maistas su žuvimi

Sausas Yarrah kačių maistas su žuvimi tinka visoms katėms, išskyrus mažus kačiukus. Sausą maistą kačiukui turėtumėte siūlyti jam sulaukus 12-kos savaičių. Maisto sudėtyje yra vištienos (25%), žuvies (4%) ir grūdų, visa tai, kas gali užtikrinti lengvą maisto virškinimą, ir menką alergijų bei žarnyno problemų išsivystymo galimybę. Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
2,4 kg
23.94 Eur
Į krepšelį
800g
8.00 Eur
Į krepšelį

Kačių maistas su vištiena

Sausas Yarrah kačių maistas su vištiena yra tinkamas visoms katėms, išskyrus mažus kačiukus. Sausą maistą kačiukui turėtumėte siūlyti tik jam sulaukus 12-kos savaičių. Maisto sudėtyje yra vištienos (28%) ir grūdų, visa tai, kas gali užtikrinti lengvą maisto virškinimą, ir menką alergijų bei žarnyno problemų išsivystymo galimybę. Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
2,4 kg
24.00 Eur
Į krepšelį
800g
7.82 Eur
Į krepšelį