Sausas kačių maistas

Yarrah produkcijos gaminiuose visiškai nėra cheminių priedų, hormonų, genetiškai modifikuotų medžiagų ar konservantų. Produktuose nėra pridėtinio cukraus ir yra naudojami tik geriausi ingredientai. Beveik visi gaminiai yra 100% ekologiški, išskiriant tik žuvį. Yarrah gamyboje yra naudojama MSC žuvis.
Visuose Yarrah produkcijos gaminiuose galima rasti reikiamų vitaminų ir mineralų, būtinų jūsų katei, kad ji gyventų ilgą ir aktyvų gyvenimą. Visi ingredientai pažymėti žvaigždute (*) yra priskiriami ekologiškai produkcijai.

Sausas kačių maistas, BE GRŪDŲ su žuvimi ir vištiena

YARRAH ekologiškas sausas kačių pašaras su vištiena ir žirneliais tinka kačiukams nuo 6 savaičių amžiaus. Praturtintas vitaminais A, D3, E, taurinu, geležimi, jodu, cinku, manganu, variu, selenu. Sudėtyje nėra grūdų. Be cheminių priedų, hormonų, konservantų.

Pašaro kiekį pasirinkite pagal pateiktą lentelę ant pakuotės, atsižvelgdami į augintinio amžių bei aktyvumą. Jei savo katę šėrėte kitu pašaru, tai prie šio pratinkite palaipsniui per 7 dienas (informaciją rasite ant pakuotės). Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
2,4 kg
27.00 Eur
Į krepšelį

Sausas kačių maistas su žuvimi

Sausas Yarrah kačių maistas su žuvimi tinka visoms katėms, išskyrus mažus kačiukus. Sausą maistą kačiukui turėtumėte siūlyti jam sulaukus 12-kos savaičių. Maisto sudėtyje yra vištienos (25%), žuvies (4%) ir grūdų, visa tai, kas gali užtikrinti lengvą maisto virškinimą, ir menką alergijų bei žarnyno problemų išsivystymo galimybę. Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
800g
9.00 Eur
Į krepšelį

Kačių maistas su vištiena

Visavertis, maistingas ir labai skanus YARRAH ekologiškas sausas kačių pašaras su vištiena skirtas visų veislių suaugusioms katėms. Praturtintas vitaminais A, D3, E, B grupės ir taurinu. Be cheminių priedų, hormonų, konservantų.

 

Rekomenduojama laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

NL-BIO-01, ES/ ne ES žemės ūkis.

Skaityti toliau

Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
2,4 kg
24.00 Eur
Į krepšelį
800g
9.00 Eur
Į krepšelį