Vegetariški gabalėliai su erškėtuogėmis

Pakuotės dydis:
150g
Pakuotės Tipas:
Aliuminis
:
Sudėtis: Sudėtis: Soja*, saulėgrąžų aliejus*, 2,4% spanguolių*, mineralai, obuolių koncentratas*ir gelsvė*.* = ekologiškas
Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
12x150g
19.38 Eur
Į krepšelį
150g
1.65 Eur
Į krepšelį

Skanūs vegetariški gabaliukai iš sojų pupelių, į kuriuos pridėta ekologiškų žirnių, morkų ir erškėtuogių. Idealiai tinka šunims, kuriems sunku virškinti gyvūninės kilmės baltymus, arba žmonėms, kurie mėgsta šerti bė mėsos. Rekomenduojama šunims nuo 1 metų.

Šie 150 gramų konservai yra vegetariški ir juose nėra mėsos ar šalutinių gyvūninių produktų. Ekologiškos sojos pupelės yra pagrindinis ingredientas ir baltymų šaltinis. Ekologiški žirniai šunų ėdalo gabalėliuose „Vega“ yra be glitimo ir suteikia papildomą ląstelienos šaltinį. Jie taip pat padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Ekologiškose morkose yra vitamino A1 ir beta karotino. Vitaminas A yra svarbus formuojant kapiliarus ir visų ląstelių sveikatą. Pridėtuose ekologiškose erškėtuogėse gausu vitamino C, A, B1 ir B2. Jie gali veikti kaip priešuždegimininis vaistas, išvalyti kraują ir apsaugoti nuo vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų. Dėl aukšto vandens lygio vegetariški gabaliukai palaiko jūsų šuns hidrataciją.

Sudėtis :

soja*, daržovės* (2,2% džiovintų žirnių*, atitinka 7,5% žirnių*, 0,55% džiovintų morkų*, atitinka 5% morkų*), aliejai* ir riebalai* (saulėgrąžų aliejus*), mineralai, vaisiai* (0,2). % džiovintų erškėtuogių*), augalinės kilmės produktų* . *= ekologiška.

Sudedamosios dalys:

Skanūs vegetariški grynieji baltymai 8%, riebalų kiekis 4%, grynieji pelenai 2%, drėgmė 82%, grynosios skaidulos (ląsteliena) 0,4%, kalcis  0,1%, fosforas 0,12%, natris : 0,32%, magnis : 0,04%,


Maistiniai priedai:

vitaminas A : 1.400 TV/kg, vitaminas D3 : 375 TV/kg, vitaminas E : 30 mg/kg, cinkas : 15 mg/kg, manganas : 6 mg/kg, varis : 1 mg/kg, jodas : 0,3 mg/kg.


Maitinimo rekomendacijos:

Šie rekomenduojami kiekiai pateikiami tik kaip gairės, individualūs reikalavimai jūsų šuniui gali skirtis.

Šuns svoris : 3 kg = 350 g (kiekis per dieną).

Šuns svoris : 5 kg = 500 g (kiekis per dieną).

Pageidautina patiekti kambario temperatūros.

Atidarius aliuminio puodelį laikyti šaldytuve.

Įsitinkinkite, kad jūsų šuo visuomet turi pakankamai šviežio vandens.


„Yarrah“ gaminių privalumai:

  • neturi genetiškai modifikuotų (GMO) ingredientų;
  • auginant daržoves nenaudojami herbicidai ir pesticidai;
  • gyvūnams nenaudoti hormonai;
  • nėra cukraus ar pieninių priedų;
  • nėra dirbtinių dažų, kvapų ar skonių stipriklių;
  • konservuojami naudojant tik mineralus ir vitaminus.
  • visi gaminiai 100% natūralūs, ekologiški.

Sertifikatai ir garantijos:.

http://www.yarrah.lt/sertifikatai-ir-garantijos/