Maisto šunims kaina

Jei palyginsite skirtingų prekės ženklų maisto šunims kainas, kartais skirtumai – milžiniški. “Jokiu būdu nemokėsiutaip brangiai už kilogramą! Aš perku sau maistą prekybos centre, ir jis nekainuoja netgi 5 Lt  už kilogramą.”

Bet tai “neteisinga” lyginant maistą šunims kaip šis. Jei pažiūrėsite į kai kurias etiketes, jūs nustebsite, kokia išties menka procentinė mėsos dalis. Kai kurie sauso maisto gabalėliai užpildyti javais, ir tik 4% viščiukų mėsos yra apvalios formos sauso maisto gabalėliuose. Taip pat kitos formos sauso maisto gabalėliai neturi mėsos apskritai.

 Geresnis suvirškinamumas (virškinimas)

Jei pateikiate savo šuniui aukščiausios ar aukštesnės kokybės augintinių maistą, suvirškinamumas bus kur kas geresnis. Jei nemaitinate savo šuns dideliais kiekiais, tuomet, galiausiai, tikėtina, jog sutaupysite pinigų.

Yra maža gudrybė suprasti, ar augintinių maistas, kurį duodate savo šuniui, yra žemo ar aukšto suvirškinamumo lygmens. Jei jums išeinant pasivaikščioti, jūsų šuniui reikia kiekvienąsyk “nueiti”, galite neabejoti, jog maistas žemo suvirškinamumo lygmens. Vienas arba du kartai per dieną – tinkamas rodiklis, kad jūs duodate savo šuniui visavertį maistą.

P. S. Mėsos turinys “Yarrah” sausame maiste visuomet viršija 20% kiekviename ėdalo gabalėlyje!