Jautiena

Yarrah gamina kačių ir šunų maistą naudodama ekologišką jautieną, kuri visų pirma gaunama iš Urugvajaus. Dėl didelio atstumo Urugvajus galbūt neatrodo logiškas pasirinkimas mėsos importui, tačiau kompanija Yarrah taip pasirinko sąmoningai. Šio pasirinkimo priežastys yra sekančios:

Urugvajuje yra mažesnis masinio ligų protrūkio pavojus

Kai galvijai turi tiek daug erdvės, masinio ligų protrūkio tikimybė yra daug mažesnė nei gausiai apgyvendintuose plotuose, kur gyvuliai gali lengvai vienas kitą užkrėsti. Nors tai įvykti gali, tačiau tikimybė yra labai maža, kad tarkim karvių pasiutligės protrūkis turės įtakos visai populiacijai. Šalis turi tik 3,4 milijonus gyventojų ir yra apie 4,5 kartų didesnė nei Olandija. Daugiau kaip 90% gyventojų gyvena miestuose.

Nėra jokių didelės vertės aukštos kokybės mėsos produktų nuostolių

Taip yra todėl, kad galvijai Urugvajuje veisiami ne gyvūnų maisto pramonei, bet žmonių vartojimui (tiek mėsa, tiek oda). Tokie subproduktai kaip širdis, plaučiai, kepenys ar inkstai yra labai tinkami gyvūnų pašarams. Dalys, kurios nėra tinkamos šiam naudojimui, yra atliekami produktai, nenaudojami perdirbamojoje pramonėje.

Europoje ir Olandijoje yra per mažai natūralios jautienos kad ji patenkintų Yarrah rinkos
reikalavimus.

Ekologiškos mėsos poreikis auga sparčiau nei ekologiška galvijų industrija gali pasiūlyti. Dauguma ūkininkų norėtų pereiti prie ekologiškos mėsos auginimo tačiau susiduria su didelių investicijų problema. Kas yra dar sudėtingiau jiems tai yra tai kad jie jau yra perdaug investavę i neekologiškus mėsos ūkius, kur jiems sukuria dar vieną problema jų persiorientavimui. Kita problema yra tai kad kai kuriuose regionuose nėra pakankamai žemės (mažiausias plotas yra vienas hektaras) ekologiškos mėsos auginimui. Vokietija turinti aukštą lygi ekologiškų ūkių srityje jų turi nemažai, tačiau jų neužtenka patenkinti Europos poreikių.