Vegetarai

Vegetarai ir žaliavalgiai, kurie norėtų šerti savo gyvūnus atitinkamai pagal savo maitinimosi nuostatas, gali naudotis Yarrah Vega produkcija.

Alergijos

Yra ištirta, jog netgi ir šunys kenčia nuo tam tikrų alergijų, tarkim gyvulinės kilmės produktams ar baltymams, todėl Yarrah Vega yra kaip tik jiems. Yarrah kompanija negamina visiškai vegetariško kačių maisto, nes jų organizmuose nėra gaminamas taurinas, kurį galima rasti jaučio tulžyje.Taurinas gali būti gaminamas ir sintetiniu būdu, tačiau tai nėra natūralu.

Pagrindiniai ingredientai vegetariškame naminių gyvūnų maiste yra tokios kruopos kaip kviečiai ir kukurūzai, taip pat saulėgrąžų sėklos, manų krupos bei sojų pupelės. Visi Yarrah produktai yra superkami iš sertifikuotų ekologiškos produkcijos ūkių.

Gyvūnai (taip pat ir augalai) nesugeba gaminti B12 vitamino, kuris yra būtinas visavertėje šunų dietoje. B12 trūkumas gali sukelti mažakraujystę ar neurologines problemas. Dėl šios priežasties Yarrah užtikrina, kad kompanijos produkcijoje yra pakankamai B12 vitamino.

Vegetariška dieta

Teiginiai, jog šunims mėsa yra būtina arba jos pašalinimas iš dietos galėtų būti prilyginamas žiaurumui, yra visiškai nepagrįsti. Yarrah kompanijos vegetariškas maistas yra ypatingai aukštos kokybės, ir jis gali patenkinti tiek jūsų augintinio norus, tiek jo kasdienės mitybos reikalavimus.

Pavyzdys:  Anglijoje gyvenęs kolis Bramble, maitinamas tik vegetarišku ėdalu, išgyveno net 27-erius metus. Tiesą sakant, dauguma šunų ėdalo gamintojų nevartoja daug mėsos ingredientų savo produkcijoje, ir 4% grynos mėsos nėra stebinantis skaičius. Yarrah vegetariškų gaminių linijoje yra naudojami tik daržovių aliejai, ir čia nerasite nei pridėto cukraus ar kitų skonį suteikiančių priedų.

Neperdirbtų (raw) produktų kokybės kontrolė

Kas dvejus metus Yarrah kompanijos kokybės kontrolieriai patikrina visus savo produkcijos tiekėjus. Šie kontrolieriai tikrina ir rūpinasi, kad neperdirbta produkcija būtų prižiūrima tik pagal aukščiausius standartus.