Vištienos paštetas su jūros dumbliais

Pakuotės dydis:
150g
Pakuotės Tipas:
Aliuminis
Sudėtis 51% mėsa* ir gyvulinės kilmės produktai* (vištiena* 14%), dumbliai* (0.6% jūros dumblių*), aliejai* ir riebalai*(saulėgrąžų aliejus*), mineralai.*).*= iš kontroliuojamų ekologiškų žemės ūkių šaltinių.
Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
12x150g
19.38 Eur
Į krepšelį
150g
1.65 Eur
Į krepšelį

Sudėtyje esantys dumbliai yra: vitaminų (A, E, D), mineralų ir amino rūgščių šaltinis, kuris pagerina virškinimą, ir suteikia nepriekaištingą odos ir kailio išvaizdą. Jūros dumbliai taip pat gerina fizinę būseną, gyvybingumą, stiprina raumenų, sausgyslių, sąnarių sistemas.„Yarrah ekologiškas viščiukų mėsos paštetas su jūros dumbliais“ („Yarrah Organic Chicken Pate with Seaweed“) turi 51% mėsos ir yra visiškai paruoštas maistas suaugusiems šunims. Sveikatingas viščiukų mėsos paštetas paruoštas naudojant „Nature’s Finest“ ingredientus, dėl kurių šiam gardžiam švelniam paštetui šunys negali atsispirti.

„Yarrah“ išskyrė jūros dumblius kaip natūralią medžiagą, kuri gali turėti teigiamą poveikį jūsų šuns sveikatai. Nors jūros dumblių nauda sveikatai nebuvo mediciniškai įrodyta („Yarrah“ nevykdys bandymų su gyvūnais), esama bendro sutarimo, kad spirulina gali pagerinti kailio būklę ir gyvybingumą. Jūros dumbliai – turtingas šaltinis vitaminų ir mineralų, kurie gali sustiprinti jūsų šuns atsparumą ligoms ir gali padėti atsigauti po įtampos ar ligos.

Šis gaminys yra 100% ekologiškas, neturi dirbtinių priedų, glitimo ar cukraus.

55% mėsos* ir gyvūninės kilmės produktų* (40% vištienos*, 15% jautienos*), dumblių* (2% džiovintų jūros dumblių*), mineralų, aliejų* ir riebalų* (saulės gėlių aliejus*).
* = ekologiška produkcija"

Sudedamos dalys:
Grynieji baltymai 10,0%, grynieji riebalai 5,0%, angliavandeniai 1,6%, grynieji pelenai 2,0%, grynosios skaidulos (ląsteliena) 0,4%, drėgmė 81,0%, kalcis 0,3%, fosforas 0,25%, natris 0,25%, magnis 0,4%.


Priedai/kg:
Vitaminas A 2.500 TV, vitaminas D3 160 TV, vtaminas E (DL-á-tokoferolio acetatas) 10 mg, varis (vario(II)sulfatas, pentahidratas) 2,1 mg


Maitinimo rekomendacija:

Šie rekomenduojami kiekiai pateikiami tik kaip gairės, individualūs reikalavimai jūsų šuniui gali
skirtis.

Šuns svoris : 3 kg = 350 g (kiekis per dieną).
Šuns svoris : 5 kg = 500 g (kiekis per dieną).
Pageidautina patiekti kambario temperatūros.
Atidarius aliuminio puodelį laikyti šaldytuve.

Įsitinkinkite, kad jūsų šuo visuomet turi pakankamai šviežio vandens.


„Yarrah“ gaminių privalumai:

  • neturi genetiškai modifikuotų (GMO) ingredientų;
  • auginant daržoves nenaudojami herbicidai ir pesticidai;
  • gyvūnams nenaudoti hormonai;
  • nėra cukraus ar pieninių priedų;
  • nėra dirbtinių dažų, kvapų ar skonių stipriklių;
  • konservuojami naudojant tik mineralus ir vitaminus.
  • visi gaminiai 100% natūralūs, ekologiški.

Sertifikatai ir garantijos:.

http://www.yarrah.lt/sertifikatai-ir-garantijos/