Vištienos ir kalakutienos paštetas su alijošiumi katėms

Pakuotės dydis:
100g
Pakuotės Tipas:
Aliuminis
:
Sudėtis: 48 % mėsa* ir gyvulinės kilmės produktai* (vištiena* 38%, kalakutiena* 10%), aliejai ir riebalai* (saulėgrąžų aliejus*), daržovių kilmės produktai* (aloe vera* 1.5%), mineralai. *)*= iš kontroliuojamų ekologiškų žemės ūkių šaltinių.
Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
16 x 100 g
19.38 Eur
Į krepšelį
100g
1.25 Eur
Į krepšelį

Sudėtyje esanti alijošius yra: vitaminų, mineralų, antioksidantų ir reikalingų fermentų šaltinis, kuriuo sutirpinama fizinė ir imuninė sistemos; t. y puikus produktas skrandžio ir žarnų gleivinės dirginimui sumažinti;
Aloe vera pagerina virškinimą, stimuliuoja žarnyno veiklą, stabdo vidurių kietėjimą; detoksikuoja sistemą, geriną atsparumą, sukelia energingumą, bei naikina bakterijų, grybelių ir virusų dauginimąsi organizme.

 „Yarrah ekologiškas viščiukų mėsos ir kalakutienos sveikatingas paštetas su alijošiumi“ („Yarrah Organic Chicken & Turkey Wellness-Pate with Aloe Vera“) turi 51% mėsos ir yra visiškai paruoštas kačių maistas. Gardus viščiukų mėsos ir kalakutienos derinys, paruoštas su „Nature’s Finest“ ingredientais, sukuria šį skanų švelnų paštetą, kuriam katės negali atsispirti.

„Yarrah“ „Natural Biotics®“ sveikatos programa (Yarrah Natural Biotics® Health Program) išskyrė alijošių kaip natūralią medžiagą, kuri turi teigiamą poveikį jūsų katės sveikatai.

Nors alijošiaus nauda sveikatai nebuvo mediciniškai įrodyta („Yarrah“ nevykdys bandymų su gyvūnais), esama bendro sutarimo, kad alijošius padeda pagerinti sveikų virškinimo paviršių veiklą ir gali padėti skatinti normalias raumenų ir sąnarių funkcijas.

Visi „Yarrah“ kačių maisto aliuminio folijoje receptai yra subalansuoti, tai visiškai paruošti patiekalai katėms. Visi jie sertifikuoti kaip organiniai ir neturi jokio pridėto cukraus ar glitimo (kviečių).


Analitinės sudedamosios dalys

Maitinimo rekomendacijos:

Visiškai suaugę katės suėda ± nuo 200 g iki 400 g per dieną, atsižvelgiant į katės judėjimo laisvę ir svorį.

Pageidautina patiekti kambario temperatūros.
Atidarius aliuminio puodelį laikyti šaldytuve.

Įsitinkinkite, kad jūsų katė visuomet turi pakankamai šviežio vandens.


„Yarrah“ gaminių privalumai:

  • neturi genetiškai modifikuotų (GMO) ingredientų;
  • auginant daržoves nenaudojami herbicidai ir pesticidai;
  • gyvūnams nenaudoti hormonai;
  • nėra cukraus ar pieninių priedų;
  • nėra dirbtinių dažų, kvapų ar skonių stipriklių;
  • konservuojami naudojant tik mineralus ir vitaminus.
  • visi gaminiai 100% natūralūs, ekologiški.

 Sertifikatai ir garantijos:.