Ką reiškia „ekologiškas“?

Ekologiškame žemės ūkyje paukščiai, galvijai ir žuvys yra šeriami tik ekologiškais produktais, kurie nėra genetiškai modifikuoti. Visi gyvulinės ir augalinės kilmės produktai neturi jokių hormoninių, herbicidinių ar pesticidinių priemaišų, kurios yra uždraustos tiek auginimo, tiek veisimo stadijose.

Nieko nenatūralaus…

Yarrah kompanijos gaminiuose nerasite nei cheminių dažiklių, nei aromatinių ar skonio priemaišų. Dirbtiniai konservantai taip pat nėra naudojami, ir visi sauso ėdalo produktai yra apsaugomi vitaminu E bei rozmarino ekstraktais. Konservuoto maisto išlaikymui ir apdorojimui yra naudojama tik tam tikra temperatūra. Šiais būdais visi produktai išlaiko savo vertingus vitaminus, mineralus, ir išlieka švieži.

Visi Yarrah kompanijos produktai yra ekologiški ir turi kruopščiai nustatytas reikalingiausių vitaminų, mineralų, baltymų ir amino rūgščių dozes, kurios yra reikalingos katėms ir šunims. Ekologiški Yarrah gaminiai gali užtikrinti, kad naminiai gyvūnai išliks pašios geriausios būklės.

Yarrah produktai yra pagaminti laikantis visų ES reglamentų, o Olandijos suteiktas ekologiškos produkcijos pažymėjimas (EKO), išduotas Skal, yra puikiausia garantija, jog visi produktai yra tik ekologiškos kilmės. Visi Yarrah produkcijoje naudojami ingredientai yra sertifikuoti, ir visos medžiagų gamyba yra stebima nuo pradžios iki pabaigos, siekiant užtikrinti, kad visi priedai atitinka griežčiausius reikalavimus.