Ekologiški Multi sausainiai šunims

Pakuotės dydis:
500g
:
Sudėtyje esantys špinatai - A ir C vitaminų šaltinis. Špinatuose esantis liuteinas ir flavonoidai garantuoja visapusę ląstelių apsaugą.
:
Spirulina - puikus baltymų šaltinis, kuris padeda raumenų tvirtinimui, cukraus kiekio balansavimui bei kaulų stiprumui palaikyti.
Pakuotė Kaina Kiekis Į krepšelį
250g
3.48 Eur
Į krepšelį

                                            Ekologiški Multi sausainiai šunims YARRAH, 250 gr

Skanūs trijų skirtingų skonių vegetariški / veganiški sausainiai, praturtinti ekologiškais špinatais, jūros dumbliais ir spirulina. Dėl užkandžio dydžio jie idealiai tinka mažesniems šunims. Taip pat tinka šunims, kuriems sunku virškinti gyvūninius baltymus, arba žmonėms, kurie mėgsta šunis šerti užkandžiais be mėsos. Šiame užkandyje be mėsos nėra dirbtinių priedų, pesticidų ir GMO. Šis šunų užkandis yra ir vegetariškas, ir veganiškas, jame nėra mėsos ar šalutinių gyvūninių produktų. Organiniuose špinatuose yra daug vitamino A ir C, juose yra liuteino ir flavonoidų, kurie naudingi jūsų šuns akims ir odai. Jūros dumbliuose yra vitaminų A, D ir E bei mineralų ir  daug baltymų. Jūros dumbliai taip pat prisideda prie reguliaraus tuštinimosi, gražaus kailio ir lanksčių raumenų. Spirulinoje yra vitamino B12, kalcio, geležies, cinko, magnio, kalio ir amino rūgščių, skirtų sveikai mitybai. Tai taip pat teigiamai veikia cukraus kiekį kraujyje ir prisideda prie stiprių kaulų.

Sudedamosios dalys:

ekologiški kviečiai, ekologiški kukurūzai, ekologiškas gliukozės sirupas iš kukurūzų, celiuliozė, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, kalcis, ekologiški špinatų milteliai, druska, ekologiški salyklo milteliai, alaus mielės, ekologiški džiovinti jūros dumbliai, ekologiški melsvadumbliai.

Analitinės sudedamosios dalys: 318 Kcal/100g, neapdoroti baltymai 10%, neapdorotos skaidulinės medžiagos 4%, neapdoroti aliejai ir riebalai 5,1%, neapdoroti pelenai 3,2%, drėgmė 8%. Kalcis 0,58%, fosforas 0,23%, natris 0,28%, magnis 0.09%.Šėrimo nurodyma:

rekomenduojama duoti per dieną: 2.4-4kg šunims – 5 vnt., 4-10kg – 8 vnt., 10-20kg – 10 vnt.

Pasirūpinkite, kad gyvūnas visuomet turėtų pakankamai geriamo vandens. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje


Visų „Yarrah“ gaminių privalumai:

  • neatliekami bandymai su gyvūnais;
  • auginant daržoves nenaudojami herbicidai ir pesticidai;
  • nėra cukraus ar pieninių priedų;
  • nėra dirbtinių dažų, kvapų ar skonių stipriklių;
  • konservuoti naudojant tik mineralus ir vitaminus;
  • neturi genetiškai modifikuotų organizmų (GMO);
  • 100%natūralūs, ekologiški, pagaminti laikantis ES kriterijų.

Sertifikatai ir garantijos: